Flight Simulator

Flight Simulator 1.00.19

Darmowy symulator myśliwca dla telefonów Java

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Duża grywalność
  • Dość realistyczne zachowanie samolotu

Wady

  • Monotonia
  • Brak opcji

Niezły
6

Flight Simulator to prosty symulator samolotu naddźwiękowego. Spodoba się początkującym pilotom ze względu na łatwą obsługę wirtualnego myśliwca. Jeśli chcesz latać ponad chmurami i przekraczać barierę dźwięku, pobierz darmowy symulator lotu na telefony Java.

Dzięki Flight Simulator spełnisz dziecięce marzenia o lataniu superszybkim samolotem. Nie ma przecież nic fajniejszego niż osiągnąć wysoki pułap, oglądać chmury z dużej wysokości i mieć pełną kontrolę nad latającym, kilkutonowym kolosem. Gra mimo swojej prostoty dobrze oddaje rzeczywistość pilota znajdującego się kilka kilometrów nad ziemią.

Flight Simulator podaje najważniejsze dane na temat odbywanego lotu: prędkość, przyspieszenie oraz działającą na samolot grawitację. Sterowanie jest dosyć realistyczne, mamy wpływ na ruchy lotek u skrzydeł i na ster samolotu. Grafika i fizyka ruchu robią dobre wrażenie, jak na grę dla telefonów Java.

Jeśli masz ochotę podbijać przestworza, pobierz darmowy symulator samolotu Flight Simulator. Działa on bezproblemowo nawet na starszych telefonach wyposażonych w technologię Java.

Flight Simulator

Download

Flight Simulator 1.00.19

Opinie użytkowników o Flight Simulator